Przedstawiciele PKA wezmą udział w European Quality Assurance Forum 2015.

Przedstawiciele Polskiej Komisji Akredytacyjnej wezmą udział w 10 edycji European Quality Assurance Forum. Konferencja organizowana w dniach 19 – 21 listopada br. w Londynie wspólnie przez European Association for Quality Assurance in Higher Education (ENQA), European Students Union (ESU), European University Association (EUA) oraz European Association of Institutions in Higher Education (EURASHE)  poświęcona będzie prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie zapewniania jakości: zagadnieniom praktycznym oraz badaniom prowadzonym w tym obszarze.

studying-699485_640

European Quality Assurance Forum (EQAF) zapewnia możliwość spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy instytucjami szkolnictwa wyższego oraz agencjami zapewniania jakości. Jednym z głównych celów konferencji jest umożliwienie prawdziwie ponadnarodowej dyskusji o szkolnictwie wyższym oraz wypracowanie wspólnego europejskiego rozumienia procesów związanych z zapewnianiem jakości.

Program spotkania dostępny jest tutaj.