Przedstawiciel PKA wybrany do zarządu CEENQA!

Izabela Kwiatkowska – Sujka reprezentująca Polską Komisję Akredytacyjną została podczas dzisiejszego posiedzenia zgromadzenia ogólnego Central and Eastern European Network of Quality Assurance Agencies (CEENQA) jednomyślną decyzją głosujących wybrana do zarządu tej organizacji.

Utworzona w 2001 r. CEENQA jest pozarządową organizacja non – profit, której zadaniem jest stworzenie platformy współpracy pomiędzy organizacjami członkowskimi dla rozwoju i harmonizacji ich działań w obszarze oceny i doskonalenia jakości szkolnictwa wyższego w Europie Środkowej i Wschodniej w celu wspierania tworzenia Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego.

CEENQA liczby obecnie 27 członków z Albanii, Austrii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Niemiec, Węgier, Kosova, Łotwy, Litwy, Cypru, Polski, Rumunii, Rosji, Słowenii i Turcji.

Zgodnie z wolą głosujących Izabela Kwiatkowska – Sujka pełnić będzie w trakcie dwuletniej kadencji funkcję skarbnika tej organizacji.

Gratulujemy!