Wizytacje PKA w terminie 14 – 21 września 2015 r.

logo_jasniejszePomiędzy 14 a 21 września br. Polska Komisja Akredytacyjna zaplanowała wizytacje na następujących kierunkach studiów:

• 18 – 19 września:
    • na kierunku „zarządzanie” prowadzonym na Wydziale Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu,
  • 20 – 21 września:
    • na kierunku „zarządzanie” prowadzonym na Wydziale Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

Są to jedne z ostatnich wizyt zespołów oceniających Polskiej Komisji Akredytacyjnej wynikające z programu prac przyjętego na rok akademicki 2014 / 2015. O kolejnych ocenach będziemy informować na bieżąco. Generalny harmonogram (obejmujący także pozycje wyznaczone na nadchodzący rok akademicki) dostępny jest w naszej bazie wyznaczeń.

Równocześnie przypominamy, że zestawienie obejmujące kierunki studiów ocenione przez PKA od 2002 r. dostępne jest w bazie ocen. Lista uporządkowana została według odwróconej chronologii: najnowsze decyzje Prezydium PKA znajdują się na jej szczycie.